آیا به دنبال کمک برای سفارش محصولات وکاتولوگ های شرکت هستید؟

شرکت الکترو پرک پایا با نشان انحصاری EPP، به شماره ثبت 2672، دارای بیش از ۴۰ سال تجربه در زمینه طراحی و تولید بیش از ۳۰۰۰ قلم کالای تخصصی صنعت برق است.

این شرکت، با تولید محصولاتی از جمله جعبه­ های تقسیم پلیمری و فلزی، ریل، کابلشو، سوکت، پلاگ، لوله­ های فلکسیبل، انواع بست کابل و … مطابق با استانداردهای جهانی، نظیر IEC ، BSI و DIN، امروزه یکی از اولین تولیدکنندگان صد در صد بومی گلندهای کابل، جعبه ­های تقسیم و پنل­ های ضد انفجار، در کشور میباشد.

تولیدات این شرکت مبتنی بر دانش فنی حاصل از متدهای علمی روزآمد و تحت کنترل سیستم ­های مدیریت و سنجش کیفیت به بازارهای مصرف ایران، خاورمیانه و آسیا عرضه می شود.

این تولیدات، همچنین با درجه تکنیکی و کیفی بالا و به صورت سفارشی بر اساس خواست و نظر مشتریان و متخصصان تولید می­گردد. پرسنل و کارکنان شایسته و با انگیزه، کیفیت محصولات شرکت را گارانتی و تضمین می­کنند که این امر سبب گشته، این مجموعه به عنوان یک پایگاه مهم تولیدی در سطح کشور مطرح گردد.

طیف گسترده محصولات ضد انفجار شرکت الکترو پرک ­پایا بر اساس آخرین تغییرات دایرکتیو ATEX و استانداردهای مرتبط با آن تولید شده و دارای گواهینامه معتبر EU-Type examination می ­باشد. این گستردگی، قابلیت بکارگیری این محصولات را، متناسب با شرایط محیطی مورد استفاده در انواع سیستم­های صنعتی، با بهینه ­ترین هزینه ممکن و با رعایت انطباق مشخصات فنی، به بهره ­بردار میدهد.

رضایت مشتریان در محوریت اهداف شرکت قرار دارد. تحقق الزامات اعلام شده از سوی مشتریان و حل مشکلات و معضلات مربوط به نیازهای ایشان به عنوان وظیفه اصلی شرکت و عامل حفظ منابع مشترک الکترو پرک پایا و مشتریان می­باشد.

انواع گلند کابل و متعلقات آن

انواع جعبه تقسیم و متعلقات آن

انواع بست کابل

انواع کابلشو

با ما تماس بگیرید

طیف گسترده محصولات ضدانفجار شرکت الکترو پرک­ پابا بر اساس آخرین تغییرات دایرکتیو ATEX و استانداردهای مرتبط با آن تولید شده و دارای گواهینامه معتبر EU-Type examination می­باشد. این گستردگی، قابلیت بکارگیری این محصولات را متناسب با شرایط محیطی مورد استفاده، در انواع سیستم­ های صنعتی، با رعایت انطباق مشخصات فنی و با بهینه ­ترین هزینه ممکن به بهره­ بردار میدهد.

  نام *

  نام خانوادگی *

  ایمل *

  شماره تماس*

  نام شرکت

  موضوع

  چه کمکی از دست ما برمی آید؟