آیا به دنبال کمک برای سفارش محصولات وکاتولوگ های شرکت هستید؟

با ما به صورت رایگان تماس بگیرید

شرکت الکترو پرک پایا با نشان انحصاری EPP، به شماره ثبت 2672، دارای بیش از ۴۰ سال تجربه در زمینه طراحی و تولید بیش از ۳۰۰۰ قلم کالای تخصصی صنعت برق است.

این شرکت، با تولید محصولاتی از جمله جعبه­ های تقسیم پلیمری و فلزی، ریل، کابلشو، سوکت، پلاگ، لوله­ های فلکسیبل، انواع بست کابل و … مطابق با استانداردهای جهانی، نظیر BSI، IEC و DIN ، امروزه یکی از اولین تولیدکنندگان صد در صد بومی گلندهای کابل، جعبه ­های تقسیم و پنل­ های ضد انفجار، در کشور میباشد. تولیدات این شرکت مبتنی بر دانش فنی حاصل از متدهای علمی روزآمد و تحت کنترل سیستم ­های مدیریت و سنجش کیفیت به بازارهای مصرف ایران، خاورمیانه و آسیا عرضه می شود.

طیف گسترده محصولات ضد انفجار شرکت الکترو پرک ­پایا بر اساس آخرین تغییرات دایرکتیو ATEX و استانداردهای مرتبط با آن تولید شده و دارای گواهینامه معتبرEU-Type Examination می ­باشد. این گستردگی، قابلیت بکارگیری این محصولات را، متناسب با شرایط محیطی مورد استفاده، در انواع سیستم­های صنعتی، با بهینه ­ترین هزینه ممکن و با رعایت انطباق مشخصات فنی، به بهره ­بردار میدهد.

شرکت الکترو پرک­ پایا علاوه بر ساخت و تأمین با توجه به تجربه و دانش روزآمد، همواره بهترین مشاور و همراه خریداران محصولات خود بوده و خواهد بود. در این راستا، پیرو خط مشی این شرکت، مدیریت و پرسنل آن کوشیده­ اند به اهداف ذیل نایل آیند :

 • ارتقاء سطح دانش با تکیه به اصل آموزش به عنوان اهرمی قوی در جهت بهبود اهداف عالی.

 • تلاش در جهت ارتقای رضایت مشتریان از محصولات و خدمات ارائه شده.

 • برنامه ­ریزی و حرکت در جهت افزایش سهم بازار.

کیفیت بالا (مطابق با استانداردهای جهانی)، قیمت مناسب، تحویل به موقع و خدمات پس از فروش به عنوان اصلی ­ترین عوامل موفقیت شرکت الکترو پرک ­پایا معرفی می­گردد. با اتکا به این توانایی­ ها، شرکت به طرح توسعه و افزایش تنوع تولیدات خود در زمینه تجهیزات برق صنعتی اقدام نموده است.

تولیدات شرکت الکترو پرک ­پایا با درجه تکنیکی و کیفی بالا و به صورت سفارشی بر اساس خواست و نظر مشتریان و متخصصان تولید می­گردد. پرسنل و کارکنان شایسته و با انگیزه، کیفیت محصولات شرکت را گارانتی و تضمین می­کنند که این امر سبب گشته، این مجموعه به عنوان یک پایگاه مهم تولیدی در سطح کشور مطرح گردد.

رضایت مشتریان در محوریت اهداف شرکت قرار دارد. تحقق الزامات اعلام شده از سوی مشتریان و حل مشکلات و معضلات مربوط به نیازهای ایشان به عنوان وظیفه اصلی شرکت و عامل حفظ منابع مشترک الکترو پرک پایا و مشتریان می­باشد.

این شرکت مفتخر است در زمینه مشتری­ مداری بتواند از ایده و خواسته­ های مشتری بهره برده و به تولید کالای خاص مورد نظر مشتری، نائل آید.

 • صنعت برق و صنایع مرتبط

 • صنایع نفت و گاز

 • صنایع شیمیایی و پتروشیمی

 • صنایع معدنی (مس، فولاد، ذوب آهن و …)

 • صنایع لاستیک و پلاستیک

 • صنایع غذایی و بهداشتی

 • سیلوها، صنایع تولید و شکر . پلنت­های حرارتی

و بسیاری از صنایع ریز و درشت در ایران و خاورمیانه

شرکت الکترو پرک پایا در راستای بروز نمودن گواهی ­ها و بازسازی سیستم­های تولید و کنترل کیفی خود، برای انطباق با استانداردها و متدهای فنی و کیفی روز دنیا موفق به اخذ گواهینامه Quality Assurance Notification بر اساس دستورالعمل ATEX 2014/34/EU اتحادیه اروپایی شد.

این شرکت به کمک متخصصین آموزش دیده خود، اقدام به طراحی و تکمیل آزمایشگاه­ های منطبق با استانداردهای صنعتی و ضد انفجار، با استفاده از تجهیزات مدرن و بروز نموده­ است.

مدیریت شرکت بر تولید بهترین محصولات ممکن و ارتقای آن ها در تمامی مراحل، از تهیه مواد اولیه و فرایندهای تولید تا کنترل نهایی بر پایه تحقق، توسعه، نتایج تحقیقات و نیازمندی­ های استانداردها، معتقد و متعهد است.

همچنین با توجه به ایجاد زیرساخت ­های تولیدی و آزمایشگاهی بروز، این شرکت در حال پیاده ­سازی و اخذ استانداردهای تایید صلاحیت آزمایشگاه ISO 17025 و سیستم مدیریت کیفیت می­باشد که در نوع خود، در بین سازندگان داخلی صنعتی و ضد انفجار، از لحاظ سخت افزاری و سیستمی، منحصر به فرد خواهد بود.

گواهینامه ها

با ما تماس بگیرید

طیف گسترده محصولات ضدانفجار شرکت الکتروپرک­ پایا بر اساس آخرین تغییرات دایرکتیو ATEX و استانداردهای مرتبط با آن تولید شده و دارای گواهینامه معتبر EU-Type Examination می ­باشد. این گستردگی، قابلیت بکارگیری این محصولات را متناسب با شرایط محیطی، مورد استفاده در انواع سیستم ­های صنعتی، با رعایت انطباق مشخصات فنی و بهینه ­ترین هزینه ممکن به بهره­ بردار میدهد.

  نام *
  نام خانوادگی *
  ایمل *
  شماره تماس*

  نام شرکت

  موضوع

  چه کمکی از دست ما برمی آید؟